Świąteczne kolędowanie - gr. II "Pszczółki"

W dniu  17 grudnia 2020 r. w naszej grupie odbyło się "Świąteczne kolędowanie", wprowadzające wszystkich w niepowtarzalny i wyjątkowy nastrój oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

W tym roku występy "Pszczółek" przebiegały bardzo uroczyście, choć bez możliwości przybycia rodziców do przedszkola. Pięknie ubrane przedszkolaki przedstawiły przed kamerą poznane piosenki o tematyce świątecznej prezentując swoje umiejętości wokalne i taneczne. Ten film to niespodzianka dla Rodziców :-)

W następnym dniu w naszym przedszkolu nadszedł czas na wspólne nakrywanie i przystrajanie stołów do wigilijnego obiadu. Zanim usiedliśmy do stołów, wszyscy składaliśmy sobie życzenia świąteczne dzieląc się opłatkiem.

Wszystkim Rodzicom i bliskim naszych wychowanków życzymy zdrowych, radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2021 Roku.