Wigilia w przedszkolu – gr. III „Piraci”

18 grudnia w grupie Piraci odbył się uroczysty obiad z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wraz z Paniami z grupy, odświętnie ubrane, złożyły sobie życzenia, przełamały się opłatkiem i zasiadły do spożywania tego uroczystego posiłku - przedszkolnej Wigilii.

Wcześniej zaprezentowały swoje umiejętności wokalno recytatorskie pod hasłem "Coraz bliżej Święta". Niestety w spotkaniu tym nie mogli uczestniczyć najbliżsi członkowie rodzin dzieci. Sytuacja skłoniła nas, po raz kolejny, do nagrania tego spotkania. Mimo to atmosfera panująca w tym dniu była bardzo uroczysta, wesoła i przybliżyła dzieciom nadchodzące uroczystości w ich domach.

Wszystkim Rodzicom, najbliższym naszych wychowanków życzymy zdrowych, radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2021 Roku.