JASEŁKA Z RODZICAMI - GR. V "ZAJĄCZKI"

W dniu 20 grudnia 2018 r. w godzinach popołudniowych, dzieci z gr. V "Zajączki" wystawiły "Jasełka" dla swoich rodziców.

Piękna scenografia i wspaniałe stroje sprawiły, że z zainteresowaniem wszyscy słuchali małych aktorów. Jasełkowa szopka miała tradycyjną obsadę. Była Maryja, św. Józef, malutkie dzieciątko Jezus, aniołowie, gwiazdka, trzej królowie i pastuszkowie, owieczki, piesek oraz psotny diabełek. Szopka prezentowała się zdumiewająco, a występy przedszkolaków wywołały  wzruszenie u rodziców.

Był też szczególny moment wzruszenia, zwłaszcza dla dzieci, rodziców i oczywiście dla nas współpracowników. Rodzice serdecznie podziękowali naszej kochanej pani Bożence, która już w styczniu przechodzi na zasłużoną emeryturę. Dziękowali za pracę, olbrzymie serce i troskę o ich przedszkolaków. Rodzice wyrazili swoją wdzięczność wręczając ogromny bukiet kwiatów, tak jak ogromne serce ma pani Bożenka.

Bożenko, niech zdrowie i radość zawsze u Ciebie gości.

ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ