FESTYN RODZINNY 2022

W sobotę 25 czerwca  2022 roku w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny pod haslem "Przedszkole i Rodzina to wspólna drużyna".

Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzenie wolnego czasu całej społeczności przedszkolnej.

Cele festynu:

• współpraca organów przedszkola w procesie wychowania,
  • kształtowanie właściwych postaw prospołecznych,
  • propagowanie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu,
  • integrowanie środowisk lokalnych w działaniach na rzecz dzieci,
  • wspólne spędzenie wolnego czasu przez rodziny.

Na festyn przybyły dzieci ze swoimi rodzinami. Byli również dziadkowie, ciocie, wujkowie... Duże zainteresowanie i emocje wywołała loteria fantowa zorganizowana przez rodziców i personel przedszkola, do której ustawiała się długa kolejka. Dochód z loterii fantowej przeznaczony zostanie na doposażenie placu zabaw w naszym przedszkolu.

Podczas festynu atrakcji było co niemiara: makijaże, żywe olbrzymie maskotki, bańki, balony, dmuchane zjeżdżalnie. Niesamowitą atrakcją cieszyło się oczywiście "lanie wody" ze strażackiego węża, którą umożliwili dzieciom nasi dzielni strażacy. Dzieci były wręcz skąpane w wodzie, co w upalny dzień dało im trochę wytchninia. Festyn urozmaiciły pokazy wozów strażackich i policyjnych. Mnóstwo motocyklistów zajechało na przedszkolny plac, dając wiele radości najmłodszym uczestnikom odbywającego się tam festynu. Dzieci z zaciekawieniem przyglądały się maszynom, a chętni mogli dosiąść wybrany przez siebie motocykl.

Równie dużą atrakcją dla dzieci były dmuchane zjeżdżalnie i malowanie twarzy. Powodzeniem cieszyło się stoisko z ciastami, gdzie można było posmakować pysznych wypieków przygotowanych przez mamy, babcie i tatusiów oraz stoisko gastronomiczne z owocowymi sałatkami, frytkami, gdzie królował bigos przedszkolnych pań kucharek. Była też pyszna kawa, soki owocowe i smaczne zimne lody. Nie zabrakło również stoiska z popcornem oraz kiełbaskami z grilla, które serwowali tatusiowie naszych przedszkolaków. W mini sklepiku zielonymi roślinkami można było zakupić roślinkę do swojego ogródka.

Rodzice wraz ze swymi pociechami pokazali, że potrafią się wspólnie bawić i aktywnie spędzić swój wolny czas.

ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ >>>

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców Przedszkola Integracyjnego w Namysłowie za przygotowanie i organizację doskonałej imprezy rodzinnej.
Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomagali w organizacji i wspierali rzeczowo całą imprezę.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy materialnie, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli to duże przedsięwzięcie. Bez Waszego zaangażowania, Drodzy Przyjaciele, zorganizowanie Festynu z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe.
Dziękujemy pracownikom przedszkola – zarówno nauczycielom, jak i obsłudze – za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.

Państwa pomysłowość i wsparcie oraz ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy.

Ogromnie Państwu za to dziękujemy.

Szczególne podziękowanie za zaangażowanie w organizację Festynu Rodzinnego kierujemy do:

Pani Pauliny Giel
Pani Ilony Jasyk