SZLACHETNA PACZKA - TY TEŻ MOŻESZ POMÓC!

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce.

Jej głównym założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy. Tutaj najważniejsi są darczyńcy, którzy odpowiadają na potrzeby osób najbardziej ubogich ze swojego miasta i okolicy. Akcja dociera przede wszystkim do rodzin wielodzietnych, niepełnych, z chorymi lub niepełnosprawnymi dziećmi lub członkami rodziny, osób starszych i samotnych, rodzin, których dotknęło nieszczęście oraz takich, których bieda jest niezawiniona.

Podaruj potrzebującym radość, nadzieję i realną pomoc na święta!

Przygotujmy wspólną paczkę dla wybranej rodziny - zostańmy darczyńcami!

Biorąc udział w SZLACHETNEJ PACZCE – wspólnymi siłami uda nam się zdziałać więcej i pomóc rodzinie, która naprawdę potrzebuje pomocy. Dla nas to niewiele, a dla potrzebującej rodziny tak dużo...

Nasze PRZEDSZKOLE w tym roku przyłączyło się do PROGRAMU "SZLACHETNA PACZKA".

ZAPRASZAMY RODZICÓW DO WSPÓŁPRACY I OGŁASZAMY ZBIÓRKĘ RZECZY NA RZECZ POTRZEBUJĄCYCH RODZIN.

ZBIERAMY DO 8 GRUDNIA 2022 ROKU:
  • ŻYWNOŚĆ TRWAŁĄ
  • KOSMETYKI
  • CHEMIĘ

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA OKAZANIE SERCA!!!