Rozstrzygnięcie gminnego konkursu "Eko - zabawka"

W dniu 28 kwietnia 2023 r. w Przedszkolu nr 1 w Namysłowie miało miejsce rozstrzygniecie gminnego konkursu pt. "Eko - zabawka".

Przedmiotem rywalizacji, było wykonanie zabawki w formie przestrzennej z materiałów recyklingowych takich, jak: papier, metal, plastik itp., a jego celem - pogłębienie wiedzy dzieci na temat zagadnień z zakresu ekologii i ochrony środowiska, a także rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz rozbudzanie zainteresowań ekologicznych.

Komisja konkursowa w składzie: Ewelina Moniuszko-Czuczwara, Kierownik Biblioteka Publiczna w Namysłowie Agnieszka Klimas oraz namysłowska artystka i ikonopisarka Alicja Danuta Okularczyk, przyznała maluchom nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych.

Wśród 3 i 4 latków 2 miejsce zajął nasz przedszkolak Szymon Łuczek z gr. III "Kotki".

GRATULUJEMY!