Międzyprzedszkolna spartakiada sportowa 2023

W środę 31 maja 2023 odbyła się w naszym przedszkolu Międzyprzedszkolna spartakiada sportowa.

W wydarzeniu wzięły udział dzieci z Przedszkola nr 3 w Namysłowie – gr. „Motylki”, z Przedszkola nr 4 w Namysłowie - gr. „Stokrotki” oraz dzieci z grupy „Myszki” z naszego przedszkola. Zawody rozegrano w 6 konkurencjach min. był rzut do celu, przejście na równoważni, jazda na rowerze. Startując w spartakiadzie dzieci aktywnie spędzały czas, uczyły się współpracy i współdziałania w grupie oraz mogły integrować się z koleżankami i kolegami z innych przedszkoli. Wszystkie grupy otrzymały dyplom za udział w oraz drobne upominki.
Dziękujemy naszym gościom za udział w zabawie i propagowanie zdrowego stylu życia.