Witaj WIOSNO!

Czwartek, 21 marca 2024 r. w naszym przedszkolu był szczególnie radosnym i zielonym dniem. Tego dnia wszystkie dzieci świętowały Pierwszy Dzień Wiosny

Żegnanie zimy i przywitanie wiosny związane jest bowiem z miłymi przeżyciami wszystkich przedszkolaków.

Uroczystość powitania Wiosny rozpoczęła się od wspólnego obejrzenia inscenizacji pt. ,,Witaj Wiosno” przygotowanej przez panie i dzieci z grupy V "Kotki". Przedszkolaki podziwiały występ małych artystów, którzy wcielili się w role biedronek, pszczółek i motyli, a pani Wiosna była bardzo radosna, że każdemu wręczała dyplomy i medale za piękne śpiewy, tańce i wierszyków recytowanie.

Następnie przedszkolaki ubrane na zielono i z kolorowymi elementami w dłoniach wyszły wraz ze swoimi paniami na spacer, podczas którego pożegnały zimę i powitały wiosnę. Z tej okazji na Błoniach Namysłowskich zorganizowano Piknik Służb Mundurowych, na którym dzieci mogły podziwiać sprzęt policyjny i wojskowy. Odwiedziły również namysłowską wyspę i zwiedziły wieżę widokową. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym korowodzie, śpiewem ogłaszały wszystkim mieszkańcom, że właśnie przybyła wiosna. Jesteśmy pewni, że starania przedszkolaków sprawią, że wiosna zawita do nas na dobre.

ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ Z POWITANI WIOSNY
ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ Z PRZEDSTAWIENIA