"KOT W BUTACH" - TEATR KRAK-ART

W naszym przedszkolu w dniu 26 marca 2024 r. gościliśmy aktorów ze Studia Teatralnego KRAK-ART z Krakowa, którzy zaprezentowali przedszkolakom przedstawienie teatralne pt. "Kot w butach".

Dzieci z uwagą śledziły losy Janka i jego przyjaciela kota, pomagając w rozwiązywaniu ich problemów. Zabawnie opowiedziana historia znanej baśni, zachęciła dzieci do aktywnego uczestnictwa w przedstawieniu. Artyści w swój występ angażowali przedszkolaków, którzy odgrywali rolę myśliwych, kucharzy oraz łowców. Dzieci otrzymały ogromną dawkę uśmiechu, a także odrobinę rzeczywistego teatru w Przedszkolu. Wszyscy zachwyceni występem podziękowali artystom gromkimi brawami. To była piękna historia przyjaźni między człowiekiem i zwierzęciem, która uczy, że przyjaźń i wierność jest cenniejsza od złota, a uczciwość i dobro zostają wynagrodzone.