Wizyta w bibliotece - gr. II "Motylki"

Bibliotekę w Namysłowie odwiedziła grupa "Motylki". Dzieci zawitały do biblioteki po raz pierwszy.

Dzieci zapoznały się z pracą bibliotekarzy i zwiedziły wszystkie zakamarki biblioteczne. Każdy mógł obejrzeć wybraną przez siebie książkę z działu dla najmłodszych dzieci. W dziale tym, książki są bardzo różnorodne, bogato ilustrowane, z ruchomymi elementami, ze specjalnymi otworami oraz różnymi strukturami. Omówiliśmy z czego składa się książka i co znajduje się na okładce. Maluchy dowiedziały się jak ułożone są książki na regałach bibliotecznych i jaki jest ich podział. Pomagały odkładać książki na swoje miejsce. Wykonały również swój indywidualny projekt stron książki. Wizyta była bardzo interesująca. Umówiliśmy się już na kolejne spotkania z książką.