UDZIAŁ PRZEDSZKOLAKÓW W TRENINGU PIŁKI NOŻNEJ

W dniu 8 października 2020 r. gościliśmy w naszym przedszkolu trenera piłki nożnej, Kamila Bilińskiegoz Akademii Piłkarskiej Namysłów. Akademia Piłkarska Namysłów jest stowarzyszeniem mającym na celu rozpowszechnianie walorów piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży z Namysłowa i okolic.

Dzieci dowiedziały się na czym dokładnie polega praca trenera piłki nożnej, a nawet miały okazję wziąźć udział w profesjonalnym treningu, który sprawił zarówno dziewczynkom jak i chłopcom mnóstwo radości. Wszyscy chłopcy otrzymali Voucher na 2 tygodnie darmowych treningów w Akademii Piłkarskiej Namysłów. Kto wie, może wśród tych przedszkolaków jest kolejny talent, który w niedalekiej przyszłości będzie kolejną piłkarską gwiazdą.

Wizyta dostarczyła przedszkolakom dużo pozytywnej energii. Serdecznie dziękujemy za wizytę.