Eliminacje wewnętrzne do konkursu recytatorskiego „Idzie drogą Pani Jesień”

Biblioteka Publiczna w Namysłowie ogłosiła konkurs dla Przedszkolaków w ramach IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego pod hasem "Idzie drogą Pani Jesień".

W dniu 15 października odbyły się eliminacje wewnątrzprzedszkolne, do którego przystąpiły dzieci z gr. VI "Żabki". Dzieci zaprezentowały swój talent recytatorski przed Jury: panią Anią, Małgosią i Olą, które wysłuchały 18 uczestników konkursu recytatorskiego. Było to zadanie bardzo trudne, ale Jury musiało wyłonić zwycięzców, by tym samym wyznaczyć reprezentanta nasego przedszkola.  Pierwsze miejsce zajęła Klara Tyszkowska, drugie miejsce ex aequo zajęły Amelka Truch i Hanna Szeliga. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali książeczki oraz gratulacje.

Komisja konkursowa ogłosiła, że laureatem konkursu została Klara Tyszkowska, która recytowała wiersz Doroty Galine pt. "Jesienny pociąg". Klara Tyszkowska będzie reprezentowała nasze przedszkole w dniu 27 października 2020 roku, tym razem ze względu na Cowid19, konkurs odbędzie się w formie online.