Wyniki IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego w Bibliotece Publicznej w Namysłowie

W dniu 29 października 2020 roku w Bibliotece Publicznej w Namysłowie odbyło się podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków pod hasłem "Idzie drogą Pani Jesień". Tegoroczny konkurs odbył się drogą on-line, ze względu na sytuację epidemiologiczną.

Występy przedszkolaków oceniała komisja w składzie: Alicja Danuta Okularczyk – artysta plastyk, Ewa Kazimierczak – instruktor Namysłowskiego Ośrodka Kultury, Tomasz Kin – Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju w Urzędzie Miejskim w Namysłowie oraz Monika Rybak - Pracownik Wydziału Promocji i Rozwoju w Urzędzie Miejskim w Namysłowie. Komisja oceniała przesłane przez przedszkola nagrania wystąpień dzieci.

W tegorocznej edycji konkursu wzięła udział KLARA TYSZKOWSKA z gr. VI "Żabki" wyłoniona w konkursie wewnątrzprzedszkolnym. Klara uzyskała WYRÓŻNIENIE oraz otrzymała pamiątkowy dyplom oraz nagrody.

SERDECZNIE GRATULUJEMY :-)