Konkurs „Śpiewamy i wirusom się nie damy!”, został rozstrzygnięty!

Dzieci z gr. VI 'Żabki" wzięły udział w konkursie "Śpiewamy i wirusom się nie damy!", do którego zachęcał przedszkolaków Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła. Wystarczyło zebrać grupę i pod przygotowany podkład muzyczny i tekst nagrać swoją wersję utworu.

Celem konkursu było propagowanie wiedzy i nowych zachowań w zakresie higieny i profilaktyki związanej z zagrożeniem pandemią Covid-19.

Dzieci pod kierunkiem wychowawczyni pani Bogumiły Pęzioł zaśpiewały piosenkę do podkładu muzycznego. Bardzo się starały i pięknie zaśpiewały.

Nasze przedszkolaki z gr. VI "Żabki" w kategorii: Przedszkola, uyskały WYRÓŻNIENIE za wyjątkowe poczucie rytmu -:)

Wyniki konkursu: www.opolskie.pl

GRATULUJEMY!

Wszystkie filmiki można zobaczyć na YT: Śpiewamy i wirusom się nie damy! – przedszkola