Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Odbicie duszy…” - grudzień 2020

Przedstawiamy prace uczestniczek ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Odbicie duszy, zwierciadło serca – baśniowy portret w ramie zamknięty” pod honorowym patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Burmistrza Ropczyc oraz TVP3 Rzeszów.

Dziewczynki: Klara Tyszkowska, Hania Szeliga, Zuzia Ehrenfeld, Hania Łambucka, Lila Zalwert oraz Hania Pypka  wykonały prace pod czujnym okiem swojej wychowawczyni, pani Bogumiły Pęził.

Uczestniczki konkursu w sposób pomysłowy przedstawiły swoich bohaterów. Wszystkie prace nawiązywały do tematu konkursu – pojawiły się na nich postacie z legend, bajek i baśni. Niestyty, nie udało się uzyskać nagrody :-(. Piękne prace wykonane przez naszych przedszkolaków można podziwiać w galerii. Zapraszamy!