„Wesoły bal karnawałowy 2021” – gr. II „Pszczółki”

Karnawał to czas balów i tanecznych szaleństw, którym towarzyszy muzyka i zabawa. Dzieci z gr. II "Pszczółki" również miały okazję wspólnie bawić się na balu.

"Pszczółki" z wielkim zapałem przygotowywały się do tej imprezy, samodzielnie wykonały dekorację balową naszej sali. I nadszedł w końcu ten dzień, na który przedszkolaki oczekiwały z utęsknieniem. Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie z bajek i nie tylko. Na balu można było spotkać: policjantów, rycerzy, wróżki, księżniczki, motylki i wiele innych postaci. "Pszczółki" świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych zabawach. Przybył na bal również Klaun Lidek, który zachęcał dzieci do wesołej zabawy, a w ramach przerwy na złapanie oddechu przedszkolaki zagrały w grę matematyczną pt. "Pyszne samkołyki".

Przy proponowanej muzyce nikt nie mógł się nudzić i narzekać, a dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie. Nic więc dziwnego w tym, że potrzebny był czas na odpoczynek, wypicie soczku i słodką przekąskę. Bardzo dziekujemy Rodzicom za pomoc w organizacji tej wspaniałej zabawy :-)

ZOBACZ: WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII >>>