"DZIEŃ BABCI I DZIADKA" - GR. I "MYSZKI"

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają.

Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 2 lutego 2021 roku dzieci z gr. I "Myszki" zaprezentowały krótki program artystyczny.

Z powodu koronawirusa pierwszy raz w historii babcie i dziadkowie nie wybiorą się na okolicznościową imprezę w przedszkolu. Jednak dziadkowie, dzięki technologii mogą podziwiać umiejętności swych wnuków poprzez nagrany filmik z artystycznych występów "Myszek". Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem śpiewali i tańczyli i składali życzenia. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec przesyłamy mnóstwo całusków.