DZIEŃ BABCI I DZIADKA - GR. II "PSZCZÓŁKI"

Przedszkolaki z gr. II "Pszczółki" przygotowały dla Babci i Dziadka program artystyczny z okazji ich święta pt. "STUDIO KRASNALKOWO".

Z powodu pandemii koronawirusa babcie i dziadkowie w tym roku, nie mogli wybrać się na okolicznościową imprezę do naszego przedszkola. Postanowiliśmy jednak babciom i dziadkom zrobić niespodziankę on-line. Przygotowaliśmy występ, który następnie został zarejestrowany i zamieszczony w sieci.

Dzieci wcieliły się w rolę krasnoludków, bardzo pomocnych skrzatów, które tym razem postanowiły pomóc babci i dziadkowi. Przygotowały także własnoręcznie wykonane dla nich prezenty. Zapraszamy do obejrzenia popisów artystycznych naszych "Pszczółeczek".

Babciom i dziadkom życzymy dużo zdrowia i pociechy z wnucząt :-)

WYKORZYSTANE TEKSTY I PIOSENKI:

• „Na przedszkolnej scenie” cz.3 - Sylwia Bacewicz „Bajka o tym, jak to krasnale chciały pomóc babci i dziadkowi”,
  • „Krasnoludkowa gromadka dla babci i dziadka” - scenariusz przedstawienia autor przedstawienia i utworów: Klaudia Kurjan
  • Monika i Artur Szwejda „Tralaladla babci i dziadka”,
  • Piosenka: „Wesoła babcia” - słowa i muzyka: Danuta i Karol Jagiełło