DZIEŃ BABCI I DZIADKA - 2021- GR. IV ,,MISIE”

21 i 22 stycznia w Polsce obchodzone są Dni Babci i Dziadka. Tym razem z powodu pandemii nie mogliśmy gościć tych wyjątkowych dla naszych przedszkolaków osób, jednak celebrowanie Dnia Babci i Dziadka jest od zawsze wpisane w tradycję naszego przedszkola.

Wiemy jak ważna jest rola dziadków w życiu dzieci i jak wiele wartości przekazują im każdego dnia. Wnuczęta bardzo kochają swoich Dziadków i mimo przeszkód także tym razem stanęły na wysokości zadania. Za okazywaną wnukom miłość, opiekę i przywiązanie, dzieci pragną podziękować Babciom i Dziadkom najpiękniej jak potrafią: wierszami, piosenkami, tańcem i życzeniami.

Mamy nadzieję, że podczas oglądania występów nie zabraknie uśmiechów i wzruszeń.

WIĘCEJ ZDJĘĆ: GALERIA >>>