"HISTORIA BABCI I DZIADKA" - 2021- Gr. VI "ŻABKI"

Niezwykły przebieg miała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie "Żabki". Dzieci zaprezentowały program artystyczny oparty o realia Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Przedszkolaki przygotowały przedstawienie pt. „Historia Babci i Dziadka”. Było to bardzo udane przedstawienie!

Dzieci przeniosły swoich najbliższych w czasy PRL-u. Nie zabrakło stania w kolejkach po zakupy z kartkami w rękach, pokazały także działanie baru mlecznego… czy pralki Frania. Całe przedstawienie, to zarówno wielka dawka humoru jak i łzy wzruszenia. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały także swoje liczne talenty: taniec, śpiew oraz grę na instrumentach. Całość przedstawienia uświetniła dekoracja, którą panie wykonały samodzielnie – bar mleczny i sklep, dodatki wypełniły goździki, zastawa w barze mlecznym prosto z GS-u, na sklepowych półkach papier toaletowy i ocet.

Zapraszamy dziadków do przypomnienia sobie jak to kiedyś było.

WIĘCEJ ZDJĘĆ: GALERIA >>>