PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - GR. I "MYSZKI"

Dnia 17 lutego 2021 r., po wielu górkach i zakrętach, dzieci z gr. „Myszki” doczekały się swojego wielkiego dnia – PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA. Dzieci zaprezentowały przed Panią Dyrektor i Panią Wicedyrektor przygotowane tańce, piosenki i wierszyki.

Po występach Pani Dyrektor pasowała każde dziecko na przedszkolaka, a następnie dzieci odbiły paluszek w kronice przedszkolnej. Na koniec każda Myszka otrzymała pamiątkowy dyplom, medal oraz pierwszą literkę swojego imienia, wykonaną przez rodziców Leona, za co serdecznie dziękujmy.

Niespodzianką numer jeden okazały się przygotowane przez rodziców balony z postaciami Miki oraz Minnie. Zwieńczeniem tego dnia był słodki poczęstunek, na który dzieciaki zasłużyły w stu procentach.

„Myszki” witamy Was w gronie przedszkolaków :-)

GALERIA: PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA >>>