Trening pokazowy Akademii Piłkarskiej Czerwono-Czarnych NKS START Namysłów 2021

W dniu 6 maja 2021 roku w naszym przedszkolu gościliśmy trenerów piłki nożnej Akademii Piłkarskiej Czerwono-Czarnych NKS Start Namysłów. W Akademii na co dzień trenują młodzi adepci piłki nożnej w wieku 4-13 lat.

Dzieci miały okazję wziąźć udział w profesjonalnym treningu, który sprawił zarówno dziewczynkom jak i chłopcom mnóstwo radości. Udział w treningach kształtuje u dzieci motywację do regularnej aktywności fizycznej, zdrową rywalizację, wiarę we własne umiejętności, a przede wszystkim bardzo ważną w tym wieku koordynację ruchową!

Kto wie, może wśród tych przedszkolaków jest kolejny talent, który w niedalekiej przyszłości będzie kolejną piłkarską gwiazdą. Wizyta dostarczyła przedszkolakom dużo pozytywnej energii. Serdecznie dziękujemy za spotkanie.

ZOBACZ: GR. II "PSZCZÓŁKI"

ZOBACZ: GR. IV "MISIE"

ZOBACZ: GR. V "ELFY"