Wyniki konkursu wewnątrzprzedszkolnego pt. "A na tej fladze, biel jest i czerwień"

Tydzień przed świętem flagi obchodzonym 2 maja w naszym przedszkolu został zoorganizowany konkurs pt."A na tej fladze, biel jest i czerwień". Celem konkursu było: promowanie twórczości dziecięcej, kształtowanie postaw patriotycznych, propagowanie wiedzy o tematyce patriotycznej, zachęcanie do aktywności plastycznej oraz czerpania radości podczas działań plastycznych. Przedmiotem konkursu było wykonanie flagi Polski.

Do oceny prac została powołana komisja konkursowa, która przyznała nagrody za I, II i III miejsce w dwóch kategoriach wiekowych:

• I. Kategoria 3-4 -latki,
  • II. Kategoria 5-6 latki.

W I. kategorii 3-4 latki:

• I miejsce zajął Leon Pętlicki z gr. I "Myszki"
  • II miejsce zajęli: Mia Mormul i Marcel Adamiak z gr. II "Pszczółki"
  • III miejsce zajęli: Wiktoria Teodorowska oraz Kacper Szymański z gr. II Pszczółki"

W II. kategorii 5-6 latki:

• I miejsce zajęła Agata Tomczyk z gr. III "Piraci"
  • II miejsce zajęły: Hania Pyka i Klara Tyszkowska z gr. VI "Żabki"
  • III miejsce zajęli: Alicja Borowiak i Dominik Błaszczyk z gr. V "Elfy".

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodki poczęstunek. Podczas oceny prac konkursowych komisja brała pod uwagę przede wszystkim zgodność z tematyką konkursu, patriotyczne zaangażowanie, pomysłowość i twórcze oraz kreatywne podejście do tematu oraz poziom i staranność wykonania pracy. Po ogłoszeniu wyników została utworzona galeria prac w szatni przedszkolnej, natomiast po kilku dniach w korytarzu Urzędu Gminy utworzono galerię prac dzieci, gdzie mogli ją podziwiać wszyscy mieszkańcy Namysłowa.

Autorzy prac wykazali się niezwykła pomysłowością oraz starannością w wykonaniu flagi. Dziękujemy za udział i zaangażowanie wszystkim przedszkolakom i rodzicom.

Zobacz: Galeria z Urzędzie Gminy na FB