"KOCHANI RODZICE" - GR. II "PSZCZÓŁKI"

W minionym tygodniu dzieci z gr. II "Pszczółki" przygotowywały się bardzo pilnie do pewnej uroczystości :-) Wykonywały prezenty dla mamy i taty oraz uczyły się wierszy, piosenek oraz tańców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

I nadszedł ten długo oczekiwany dzień! W dniu 21 maja 2021 roku w naszym Przedszkolu odbyła się wielka uroczystość, podczas której dzieci, zaprezentowały przygotowany program taneczno – wokalno – recytatorski oraz zdolności aktorskie. Dzieci przedstawiły program artystyczny pod hasłem "Piknik na łące", gdzie wcieliły się w owady i zwierzątka żyjące na łące. "Pszczółki" bardzo się starały i pieknie wystąpiły :-) Ze względu na trwające nadal obostrzenia covidowe uroczystość odbyła się bez udziału Rodziców, ale popisy przedszkolaków zostały utrwalone poprzez nagranie wideo, a następnie udostępnione na przedszkolnej stronie internetowej. Miłego oglądania :-)

Rodzicom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego Święta!