DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU 2021

W tym roku, w naszym przedszkolu obchody DNIA DZIECKA odbyły się w dniu 7 czerwca, a dzięki sprzyjającej pogodzie mógł odbyć się na placu przedszkolnym z udziałem przedszkolaków z wszystkich grup wiekowych.

Przedszkolaków przywitał FIGIELEK, który zaprosił wszystkie dzieci do wspólnej zabawy przy muzyce. Były tańce, było też tajemniczo, gdyż dzieci wyczarowały świnkę Pepę i bawanka Olafa. Radość dzieci była ogromna, a i zabawy na dmuchanych zamkach był wyśmienita. Dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa, bańki mydlane i przesympatyczny Panie Wodzirejki umilały maluchom ich święto. Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń :-)

Serdecznie dziękujemy RADZIE RODZICÓW za zorganizowanie przedszkolakom wspaniałych atrakcji :-)