Pasowanie na Przedszkolaka - gr. I "Elfy" i gr. VI "Smerfoludki"

10 listopada 2005 roku odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste "Pasowanie na przedszkolaka". Jest to święto podczas, którego przyjmujemy do społeczności przedszkolnej nowo przybyłe dzieci. I tak w tym roku szkolnym mogliśmy powitać dzieci z grupy I "Elfy", dzieci z grupy VI "Smerfoludki", a także pojawiły się nowe dzieci z grupie V "Biedroneczki".

Wszystkie dzieci zaprezentowały się w programach artystycznych, a "stare" przedszkolaki powitały je tańcami, piosenkami i wierszami. Jak zwykle dzieci zostały nagrodzone brawami, a burze oklasków wywołał występ "maluszków" z grupy "Elfy". Po występach dzieci mogły świętować przy suto zastawionych stołach. Tak wspaniały poczęstunek przygotowali rodzice, za co serdecznie dziękujemy w imieniu naszym, pani dyrektor i całego grona pedagogicznego.