Pasowanie na przedszkolaka 2007

Jak tradycja stara każe w dniu 30 października 2007 r. do społeczności przedszkolnej zostały przyjęte dzieci z gr. I oraz gr. VI.

Najmłodsze przedszkolaki - dzieci z gr. I - oczarowały swym wyglądem i pięknym występem wszystkich zaproszonych gości. Widać było, jak łza zakręciła się w oku rodziców na widok swojej pociechy tańczącej, śpiewającej oraz recytującej wierszyk. Już na pierwszy rzut oka widać było, jaką nazwę obrała najmłodsza grupa - to oczywiście STOKROTKI.

Swoim widokiem zachwyciły nas także dzieci z gr. VI. Ich piękne zielone stroje, świetny występ, w trakcie którego zaprezentowały swoje umiejętności taneczne i wokalne poruszyły wszystkich zebranych rodziców. Dzieci przyjęły dla swojej grupy nazwę UFOLUDKI.

Dzieci odbiły swoje paluszki w pamiątkowej kronice, pozowały także do pamiątkowych zdjęć. Uroczystość ukoronował słodki poczęstunek przygotowany z pomocą rodziców.

Był to bardzo ważny dzień w życiu "nowych" przedszkolaków i naszego przedszkola.

ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ