Uroczyste nadanie imienia grupie V - 2009

17 listopada 2009 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste NADANIE IMIENIA grupie V "EKOLUDKI".

Na uroczystość licznie stawili się zaproszeni goście. Nasi starsi koledzy i koleżanki przygotowali krótki program artystyczny. Dzieci przedstawiły krótką inscenizację o charakterze ekologicznym "Eko-kapturek". Ekoludki przebrane w barwne stroje nawoływały do utrzymywania czystości, oszczędzania zasobów wodnych i spożywania zdrowej żywności. W śpiewanych piosenkach i recytowanych wierszykach pragnęli wyrazić swoją radość i entuzjazm z bycia przedszkolakiem i zarazić tym swoich młodszych kolegów. Uroczystość dopełniło przemówienie v-ce dyrektor przedszkola Pani Anny Walczak, która dotknięciem „czarodziejskiej koniczynki”, zamieniła każde dziecko w ”prawdziwego” przedszkolaka. Dla dzieci było to wielkie przeżycie. Po części oficjalnej na EKOLUDKÓW czekał słodki poczęstunek.