Pasowanie na przedszkolaka - "Muminki"

Dnia 18 listopada 2011 roku w naszym przedszkolu odbyło się "Pasowanie na przedszkolaka". Przybyło wielu znakomitych gości: mamusie, tatusiowie, babcie, dziadkowie, ciocie, wujkowie... oraz "brać przedszkolna".

Maluszki z grupy I zostały uroczyście pasowane na przedszkolaków. Dokonała tego pani Dyrektor po uprzednim zaprezentowaniu przez dzieci pewnych umiejętności, które nabyły w przedszkolu pod okiem swoich pań - p. Marzenki i p. Kasi. Maluszki pięknie zaśpiewały piosenki, m. in. piosenkę grupową pt "Muminki", grały na instrumentach muzycznych, tańczyły oraz recytowały wiersze.

Za swój występ dzieciaki otrzymały gromkie brawa od przybyłych na uroczystość rodziców i gości. Każdy "Muminek" dokonał uroczystego "paluszkowania". Dzieci odciskiem palca pieczętowały w kronice przynależność do "braci przedszkolnej". Od tego momentu stały się pełnoprawnymi przedszkolakami. Podczas uroczystości maluszki spisały się znakomicie, pięknie się uśmiechały i pozowały do zdjęć. Na zakończenie uroczystości otrzymały upominki i dyplomy.

Mamy nadzieję i życzymy im tego, że staną się dzielnymi przedszkolakami i będą dobrze czuły się w naszym przedszkolu.

ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ