Pasowanie "Dinusiów" na przedszkolaka

Dnia 14.11.2014 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji „Pasowania na przedszkolaka”. Pani dyrektor Alina Mysiorek uroczyście mianowała wszystkie dzieci z grupy I „Dinusie” na prawdziwych przedszkolaków!

Dzieci pięknie zaprezentowały, to czego dotychczas nauczyły je wychowawczynie. Było to wielkie przeżycie, zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Trzylatki włożyły w tą uroczystość wiele serca i wysiłku. Występ przedszkolaków bardzo podobał się zgromadzonej publiczności, o czym świadczyło skupienie i oklaski a na twarzach rodziców zadowolenie i dumę ze swoich małych pociech.

Dla naszych maluszków zaczął się nowy rozdział w ich życiu. Życzymy im, aby przyniósł wiele ciekawych przeżyć, dużo radosnych chwil. Niech to będzie czas wspaniałych przyjaźni, wspólnych zabaw, spotkań i nowych doświadczeń.

L. Szołdra

ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ