PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2016

W dniu 30 listopada odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka dzieci z gr. I „Żyrafki”. Dzieci pięknie zaprezentowały, to czego dotychczas nauczyły je wychowawczynie. Było to wielkie przeżycie, zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.

Trzylatki włożyły w tą uroczystość wiele serca i wysiłku. Występ przedszkolaków bardzo podobał się zgromadzonej publiczności, o czym świadczyło skupienie i oklaski a na twarzach rodziców zadowolenie i dumę ze swoich małych pociech.

Na zakończenie uroczystości mali przedszkolacy zaśpiewali piosenkę opisującą nazwę grupy, czyli „Żyrafa, fa, fa, fa” oraz dzieci odcisnęły swój palec w kronice przedszkolnej. Były brawa, pamiątkowe dyplomy, wspólne zdjęcia i poczęstunek w gronie rodziców.

Uroczystość ta pozwoliła rodzicom, nauczycielkom i dzieciom zintegrować się. Była również świetną okazją do poznania, nabytych umiejętności dzieci. Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć – „Mamo, tato – jestem przedszkolakiem!”

Dla naszych maluszków zaczął się nowy rozdział w ich życiu. Życzymy im, aby przyniósł wiele ciekawych przeżyć, dużo radosnych chwil. Niech to będzie czas wspaniałych przyjaźni, wspólnych zabaw, spotkań i nowych doświadczeń.

ZOBACZ: ALBUM ZDJĘĆ (176 szt.)