PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - GR. I "MISIE"

Dzień 15 listopada 2018 roku pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 letnich z gr. I "Misie" i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się ich pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyk i taniec. Po części artystycznej, pani dyrektor Alina Mysiorek dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.

"Misie" na pamiątkę odbijały swoje paluszki w kronice przedszkolnej oraz każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania, symbol grupy – zawieszkę misia oraz mały upominek - słodki rożek.

Uroczystość ta była świetną okazją do poznania, nabytych  przez dzieci umiejętności. Teraz małe "MISIE" z dumą mogą powiedzieć – Mamo, tato – jestem przedszkolakiem!

ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ