PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - GR. II "ELFY"

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci z gr. II "Elfy", które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

Zanim dzieci oficjalnie zostały przedszkolakami, zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne rozwijane do tej pory w przedszkolu przez panie wychowawczynie. W dniu 22 listopada 2018 roku, dzieci z uśmiechem na twarzy recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców i zgromadzonej przedszkolnej społeczności gromkie brawa. Małych przedszkolaków przedstawiała pani Ela, a następnie dzieci złożyły uroczystą przysięgę.

Kolejnym punktem wydarzenia było dokonanie "pasowania na przedszkolaka". Pani Dyrektor za pomocą "czarodziejskiego lizaka" dokonała uroczystego "aktu pasowania". Nie zabrakło życzeń i słodkich upominków oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości było paluszkowanie w KRONICE PRZEDSZKOLNEJ na znak przyjęcia dziecka do grona przedszkolnego.

Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.

MAMO, TATO! Jestem przedszkolakiem dzielnym, zawsze uśmiechniętym!

ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ