"PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA" - GR. I "PSZCZÓŁKI"

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość dla dzieci z gr. I "Pszczółki", która odbyła się 14 listopada 2019 roku. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście.

Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromnym lizakiem przez Panią Dyrektor Alinę Mysiorek.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, świeżo pasowani przedszkolacy pozostawili odcisk palca w księdze pamiątkowej i otrzymali dyplom. Każdy przedszkolak otrzymał rożek z niespodzianką ufundowany przez Rodziców.

Serdecznie dziękujemy RODZICOM za wspaniałą współpracę, to między innymi dzięki Wam można zobaczyć cudowne uśmiechy na twarzach naszych przedszkolaków.

Dla "Pszczółek" było to wielkie przeżycie, a dla Rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.