Pożegnanie dzieci z gr. "Żeglarze"

To ostatni nasz dzień w przedszkolu,to ostatni raz, gdy jesteśmy tu razem, pożegnania nadszedł czas. Żegnaj stare przedszkole, w oku kręci nam się łza, gdy widzimy nasze panie, które tak kochają nas.

Uroczyste zakończenia roku szkolnego są bardzo ważnym elementem kończącym coroczną edukację dzieci w oddziałach przedszkolnych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się uroczystości zakończenia edukacji przedszkolnej przez dzieci sześcioletnie. Jest to wspaniała okazja do wykazania się przez każde dziecko swoimi możliwościami i osiągnięciami w rozwoju podczas procesu wychowania i nauczania w przedszkolu.

W dniu 18 czerwca 2008 r. dzieci z grupy V "Żeglarze" pożegnały przedszkole bajką pt. "Czy to bajka, czy nie bajka", której scenariusz przygotowały mgr Agnieszka Pilarska oraz mgr Anna Spór. Rodzice wspierali działania dzieci i nauczycieli przygotowując stroje dla swoich pociech. Efektem wspólnej pracy był piękny występ dzieci na przedszkolnej scenie dla dziecięcej widowni, jak również dla najbliższej rodziny dziecka.

Nasze drogie panie mile pozdrawiamy. Dziękując im szczerze za pracę nad nami. I za wieloletni kłopot z psotnikami.
Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole.

Nową drogą pójdziemy odważnie!!!

ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ