Elfy bajką żegnają przedszkole

Dobiega końca rok szkolny 2008/2009. W dniu 17 czerwca 2009 r. odbyła się w przedszkolu uroczystość pożegnania dzieci z grupy "Elfy". Starszaki żegnały się z paniami, salami i zabawkami. Na ten dzień dzieci przygotowały program artystyczny pod tytułem "Witajcie w naszej bajce".

Przedszkolaki podziękowały za naukę i opiekę oraz obiecały w wierszach, piosenkach, że nie zapomną spędzonego czasu w przedszkolu i będą dobrymi uczniami. Następnego dnia siedmiolatki w odświętnych strojach wystąpiły przed rodzicami i zaproszonymi gośćmi. Do występu przygotowały się z dużym zaangażowaniem.

Przedstawiony program wszystkim bardzo się podobał, co potwierdziły głośne brawa. Na pamiątkę pobytu w przedszkolu "starszaki" otrzymały dyplomy i drobne upominki. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Niektórzy ze smutkiem żegnali się z przedszkolem. Wszystkiemu jednak przyświecało hasło "Jestem bardzo wesoły, bo już idę do szkoły", jeszcze tylko wakacje i ... inne obowiązki.

ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ

Zdjęcia wykonał oraz udostępnił fotograf Krzysztof Norbert Wolf