Pożegnanie przedszkolaków z gr. VI "Żyrafki"

"Żegnaj przedszkole nasze kochane, żegnajcie Panie witane co ranek...
Jeszcze wczoraj z mamą za rękę, dzisiaj już sami nesiemy w podzięce
szeroki uśmiech dla naszych Pań za miłość i czas pświęcony nam."

Przedszkolaki - starszaki z gr.VI "Żyrafki" w tym roku nietypowo pożegnały się z przedszkolem i przedszkolakami. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną nasze starszaki nie miały możliwości pożegnania się tradycyjnie z przedszkolakami i pracownikami przedszkola - prezentujac przedstawienie. Jednak znaleźliśmy rozwiązanie dla tej sytuacji :-) Z inicjatywy swoich Pań i z ogromną pomocą Rodziców nasze dzieci nauczyły się przygotowanych dla nich wierszyków oraz narysowały swoje portrety. Rodzice nagrali, jak dzieci pięknie recytują wierszyki, a następnie wszystko przesłali do swoich Pań. Panie również dołożyły kilka zdań od siebie :-) Na koniec powstał taki cudowny filmik wspomnień na pamiątkę Waszego pobytu w Przedszkolu Intgeracyjnym w Namysłowie :-)

"Do widzenia Wam dzisiaj mówimy,
śląc buziaków słodkich bardzo wiele."