POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA - GR. V "ELFY" 2021

Dnia 17 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkolaków z gr. V "Elfy" z udziałem rodziców. Panie wraz  z dziećmi na ten dzień przygotowały program artystyczny pod tytułem "Bajkowym pociągiem na wakacje".

Przedszkolaki podziękowały za naukę i opiekę oraz obiecały w wierszach, piosenkach, że nie zapomną spędzonego czasu w przedszkolu i będą dobrymi uczniami.

Wśród kolorowej dekoracji konduktor z bajkowymi postaciami zaprosili wszystkich zebranych do wakacyjnego pociągu, aby wyruszyć w podróż po bajkowych krainach. Podróż przebiegała w miłej i radosnej atmosferze, a wszyscy dotarli bezpiecznie do celu podróży.

Przedstawiony program rodzicom bardzo się podobał, co potwierdzili głośnymi brawami. Na pamiątkę pobytu w przedszkolu "starszaki" otrzymały dyplomy i drobne upominki. Nie brakowało chwil wzruszeń i podziękowań za współpracę podczas przemówienia Pani Dyrektor.

Dzieciom życzymy samych dobrych ocen na świadectwie w szkole oraz udanych, bezpiecznych wakacji, pięknej pogody i wielu przygód.