"Pożegnamy przedszkole" - gr. VI "Żabki"-2021

Doczekaliśmy się! Kolejny rok przedszkolny dobiegł końca. Po całym roku wytężonej pracy, nadszedł czas słodkiego lenistwa. Mamy upragnione wakacje! Nikt chyba nie zasłużył na nie tak bardzo, jak nasi absolwenci.

We wtorek 22 czerwca, dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej Żabek żegnały przedszkole, aby po wakacjach rozpocząć kolejny etap edukacji. Pięknie ubrani, z uśmiechami na twarzach dzieci żegnały się z przedszkolem śpiewając piosenki i recytując przygotowane odpowiednio na tę okazję wiersze, wspominające czas spędzony w przedszkolu. Starszaki rozpoczęły występ Polonezem, a zakończyły Belgijką. Zwieńczeniem naszej pożegnalnej uroczystości było rozdanie dyplomów. Nie obyło się bez wzruszeń, bo na koniec "Żabki" zaśpiewały piosenkę "Tyle było dni" i w nie jednym oku zakręciła się łza. Raz jeszcze gratulujemy naszym absolwentom.

Życzymy sukcesów na szkolnej drodze... A na najbliższe dni, samych słonecznych chwil i wspaniałych wakacji.