Spotkanie przedwigilijne 2005

Tradycją naszego przedszkola stały się "Spotkania wigilijne". W tym roku ta świąteczna uroczystość odbyła się 21 grudnia 2005 r. Imprezę uświetniły Jasełka i Pastorałki w wykonaniu dzieci sześcioletnich z grupy IV "Słoneczka".

Cudowna, kolorowa dekoracja, przepiękne stroje aktorów sprawiły, że łza zakręciła się w nie jednym oku.

Występy nagrodzone zostały gromkimi brawami. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi pensjonariuszami z Domu Opieki Społecznej dzieliliśmy się opłatkiem, składaliśmy życzenia i razem zasiedliśmy do wigilijnego stołu. Miłym akcentem świątecznego spotkania było wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie pianina. Panowała iście rodzinna atmosfera, dzień ten na długo pozostanie w naszej pamięci.