Jasełka w wykonaniu dzieci z gr. IV "Krasnale" 2012

Tradycją naszego przedszkola jest przedstawienie w okresie świąt jasełek bożonarodzeniowych. Dzieci 5 letnie z gr. IV "Krasnale" zaprezentowały swoje umiejętności przed przedszkolną publicznością w dniu 17 i 18 grudnia 2012 r.

"Krasnale" wcieliły się w postać Józefa, Maryi, aniołów, króli, pastuszków oraz dzieci, które odwiedziły małego Jezuska w szopce. Panie z grupy poświęcił wiele czasu na naukę dzieci gestu scenicznego, odpowiedniej mimiki, tonu i barwy głosu, dzięki temu mogły tak wspaniale odegrać swoje role.

Były też kolędy i pastorałki wspólnie śpiewane ze zgromadzoną publicznością. Występ sprawił nam wszystkim wiele radości i już dzisiaj poczuliśmy atmosferę Świąt Narodzenia Pańskiego. Dzieciom i Paniom wychowawczyniom serdecznie dziękujemy za to piękne doświadczenie.

Po południu 18 grudnia Krasnale przedstawią Jasełka swoim bliskim - rodzicom, babciom, dziadkom.

ZOBACZ:

Jasełka przedszkolaków z gr. II i III -17.12.2012r.

Jasełka dla przedszkolaków z gr. I, V i VI - 18.12.2012r.