UROCZYSTE JASEŁKA W PRZEDSZKOLU - 2019

W piątek 20 grudnia, dzieci z grupy "ŻYRAFKI" przygotowały dla wszystkich przedszkolaków i pracowników przedszkola Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu.

Piękna sceneria oraz śpiew kolęd i pastorałek wprowadziły wszystkich zgromadzonych w iście świąteczny nastrój. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem wcieliły się w postacie związane z narodzinami Pana Jezusa, prezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Był więc Józef i Maryja, aniołowie, pastuszkowie, Królowie oraz dzieci. Wszyscy we wspaniałych strojach, przygotowanych przez rodziców, prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji. Po przedstawieniu, Pani dyrektor podziękowała przedszkolakom oraz paniom za przygotowanie Jasełek oraz złożyła wszystkim obecnym zdrowych i spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku. W tym roku przybyli do nas emerytowani pracownicy naszego przedszkola oraz pani Ewelina Moniuszko-Czuczwara Zastępca Burmistrza Namysłowa, która podziękowała za zaproszenie i złożyła dzieciom i pracownikom przedszkola życzenia bożonarodzeniowe.