JASEŁKA I WARSZTATY W GR. III "MISIE"

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach pieczonych pierników, przystrojona choinka, kolędy, to wszystko tworzy wyjątkowy świąteczny klimat. Aby w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera w dniu 19. grudnia w gr. III "Misie" zorganizowaliśmy warsztaty oraz jasełka bożonarodzeniowe na które zaprosiliśmy rodziców.

Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role. Mali aktorzy w pięknych strojach - Maryi, Józefa, króli, pasterzy i aniołów - przedstawiły historię narodzin Syna Bożego, oprawioną kolędami. Piękna scenografia nadała temu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Rodzice z zachwytem podziwiali swoje pociechy.

Po zakończonych występach obdarowały swoje pociechy gromkimi brawami oraz drobnymi upominkami. Następnie rodzice wraz z dziećmi wykonali stroiki świąteczne wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Wszystkim towarzyszył dobry humor i radość tworzenia ozdób. Ta wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

Serdecznie dziękujemy RODZICOM za przybycie, zaangażowanie, pomoc, wspaniale spędzony czas.

ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ (81)