Dzień Babci i Dziadka u "Skrzatów"

W dniu 11 lutego 2011 roku w grupie IV "Skrzaty" odbył się spóźniony Dzień Babci i Dziadka. Skrzaty już od kilku dni ćwiczyły z paniami nauczycielkami swoje role. Od samego rana przybywało co raz więcej babć i dziadków, którzy z radością i uśmiechem na twarzy przyszli, aby podziwiać swoje wnuczęta.

Punktualnie o godzinie 10.00 rozpoczęły się występy. Pani dyrektor serdecznie przywitała zebranych gości, złożyła życzenia z okazji ich święta. Pani Ewa również przywitała zebranych i zaprosiła do obejrzenia inscenizacji słowno-muzycznej specjalnie przygotowanej na to święto. Dzieci przedstawiły inscenizację pt. "Czerwony Kapturek", ale w nowoczesnym wydaniu, gdyż wnusia - Czerwony Kapturek - jechała czerwonym autem do swojego dziadka.

Pięknym wierszykom oraz wspaniałym piosenkom nie było końca… jednak, gdy już nadszedł, każdy przedszkolak wręczył swoim dziadkom mały symboliczny prezent, na znak swojej miłości.

Na twarzach gości można było zauważyć szczęście i wzruszenie. Dziadkowie i wnuczęta wspólnie zasiedli do poczęstunku przygotowanego przy pomocy rodziców, którym serdecznie dziękujemy.

Na następny taki dzień trzeba poczekać rok… niestety.

Opracowała: Lidia Szołdra

ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ