Dzień Babci i Dziadka - gr. VI "Żyrafki"

W dniu 21 stycznia 2020 roku, dzieci z gr. VI "Żyrafki" zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Przedszkolaki przygotowały dla nich jasełkowe przedstawienie, a piękna scenografia i kolorowe stroje sprawiły, że dziadkowie z zainteresowaniem słuchali małych aktorów.

Był również specjalny program artystyczny dedykowany babciom i dziadkom - dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. Dziękujemy RODZICOM, za przygotowanie poczęstunku dla ukochanych gości.
Podczas spotkania odbyła się zbiórka pieniążków pod hasłem „WALCZYMY DLA FRANKA”.

Serdecznie dziękujemy.