Dzień Babci i Dziadka w gr. IV "Żabki"

W dniu 27 stycznia 2020 r. w grupie IV "Żabki" zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie.

Dzieci przygotowały dla nich pod okiem nauczycielki przedstawienie muzyczno-taneczne oraz recytowały wiersze. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów”.

Na koniec uroczystości "Żabki" wręczyły babciom i dziadkom wspaniałe prezenty. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Babcie i Dziadkowie wsparli przedszkolną akcję zbiórki pieniędzy dla Franka Marcinkowskiego pod hasłem "WALCZYMY DLA FRANKA". Serdecznie dziękujemy :-)