BAL KARNAWAŁOWY 2020

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. W dniu 5 lutego 2020 roku odbył się w naszym przedszkolu Bal Karnawałowy. W wydarzeniu tym udział wzięły wszystkie przedszkolaki, które przebrały się w piękne, kolorowe stroje.

Dzieci tańczyły, śpiewały i świetnie się bawiły w rytm muzyki granej przez specjalnie przybyłego na ten dzień wodzireja „klauna”. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku wodzirej pokazał dzieciom kilka magicznych sztuczek, które dzieci nagradzały gromkimi brawami. W czasie balu odbyły się tez sesja zdjęciowa, podczas której zostały uwieńczone na pamiątkę stroje naszych wychowanków.

Wszyscy bawili się znakomicie i mimo chwilowego zmęczenia, wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Nie zabrakło również poczęstunku dla dzieci, o który zatroszczyli się rodzice. Serdecznie dziękujemy :-)