Dzień Babci i Dziadka - gr. I "Tygryski"

W dniu 21 stycznia 2022 roku w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Miniony rok był trudny, gdyż koronawirus w znacznym stopniu ograniczył nasze życie oraz wzajemne kontakty. Doświadczenia te pozwoliły nam jeszcze bardziej docenić, jak wielkim skarbem jest babcia i dziadek. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno - miłość babci i dziadka, za którą dzieci serdecznie chciały podziękować.

Wnuczęta uczciły to święto składając dziadkom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki, tańcząc oraz przygotowały upominki. Dzieci pamiętały, by podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana Babcia i Dziadek.

Dla dziadków nagrany został film z występów, do których linki zamieszczono na stronie internetowej naszego przedszkola.

KOCHANI DZIADKOWIE- JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!