"Przyjaciele Bałwanka" - gr. IV "Pszczółki"

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszej grupy przygotowały wraz ze swoimi paniami inscenizację pt. "Przyjaciele Bałwanka".

Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wystąpiły przed obiektywem kamery, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Pandemia sprawiła, że zdobywają coraz więcej doświadczenia przed czujnym okiem kamery :-) Dziadkowie nawet z najdalszych stron będą mogli zobaczyć występ w internecie.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.