Wyniki ogólnopolskiego konkursu "Co w mundurze robi człowiek - dziś pluszowy miś opowie"

SUKCES!!!

Chętne dzieci z grupy VI "Żyrafki" uczestniczyły w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Co w mundurze robi człowiek - dziś pluszowy miś opowie" zorganizowanym przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy.

Konkurs adresowany jest do przedszkolaków (5-6 lat) oraz do dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych z terenu całej Polski. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej, przedstawiającej działalność służb mundurowych (strażaków, policjantów i innych). Prace miały „opowiadać” o przedstawicielach wybranych służb mundurowych /wojsko, policja, straż pożarna/ w trakcie działań wspierających, niosących pomoc, ratujących innych. W pracy plastycznej powinna znaleźć się postać pluszowego misia. Dzieci wykonywały prace w zespołach czteroosobowych. Przed przystąpieniem do realizacji pracy dzieciom pani przeczytała zamieszczony w regulaminie konkursu list Misia Pysia.

Uczestniczyły trzy zespoły:

Zespół 1: Temat pracy "Powódź - żołnierze niosący pomoc"

• Stanisław Jasyk, Piotr Kownacki, Wojciech Filipów, Maksymilian Piaskowski

Zespół 2: Temat pracy "Strażacy gaszący pożar"

• Hanna Działowska, Zuzanna Dolna, Aleksander Jazłowiecki, Blanka Konefał

Zespół 3: Temat pracy "Policjant kierujący ruchem drogowym (stop-zwolnij)

• Aleksander Smolik, Rita Malak, Lena Makieła, Martyna Lizurej
I MIEJSCE W KONKURSIE ZAJĄŁ ZESPÓŁ w składzie:
Hanna Działowska, Zuzanna Dolna, Aleksander Jazłowiecki, Blanka Konefał
WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE OTRZYMAŁ ZESPÓŁ w składzie:
Aleksander Smolik, Rita Malak, Lena Makieła, Martyna Lizurej
DYPLOMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE OTRZYMALI: